Emre Sun

0
511

Emre Sun kimdir ?

1980 Mersin doğumluyum, evliyim ve bir kız çocuk babasıyım. İlk, orta, lise ve üniversite yaşantımı Mersinde tamamladım. Şu an bir gemi acente firmasında çalışmaktayım. Aynı zamanda 2 senedir Radyo Kilikyada salı günleri Rock’n and Roll ve Blues üstüne radyo programı yapmaktayım. Hayatta belirlediğim ilkeler doğrultusunda insanların daha kaliteli zaman geçirmeleri ve bunu yaşamlarına entegre ederek hayatlarına yansıtmalarını hedeflemek için böyle bir yol seçmiş bulunmaktayım. Haber Çizgi internet sitesi üzerinden de siz değerli okurlarımıza elimden geldiğince müzik ve müzik gurupları ile ilgili bilgiler vermeyi hedeflemekteyim.

Farklı bir kişiliğe sahibim ki bunu zaten beni tanıdıkça anlayacağınızdan eminim ve çok fazla sizleri sıkmamak adına saygılarımla yazıyı çok uzatmak istemiyorum. Güzel bir ülkede ve gerçekten çok güzel bir şehirde yaşıyoruz. Dahada güzelleştirebilmek adına sizlerle olmaya çalışacağım. Bana her türlü sorunuzu, temenni ve eleştirinizi çekinmeden iletebilir, buradaki yazılarımın altından ve kişisel bilgiler kısmında yazan sosyal medya hesaplarımdan ulaştırabilirsiniz.

Saygılarımla;

adana ahmetverde alisamiyen ankara Azerbaycan Beşiktaş cimbom corona coronavirüs deprem dünyadanhaberler ekonomi fenerbahçe Galatasaray Gaziantep gs gündem haber habercizgi instagram izmir korona koronavirüs magazin makale mersin mersinhaber moda ortadoğu ortadoğuhaberleri saglık salgın sağlık siyaset sondakika spor sporhaberleri suriye tv türkiye ultraslan virüs yks ÇİN İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here