PS4 OYUNLARINDA BÜYÜK İNDİRİM

0
39

PlayStation konsol, oyun ve aksesuarlarında büyük indirimlerin sunulacağı “Days of Play 2019” kampanyası başladı. İşte kampanya sonrası yeni fiyatlar…

Yazın gelmesi ile beraber oyun konsollarına olan ilgi arttı, bu noktada Mersin’n PS4 Oyun merkezi , Pozcu PTT civarında faaliyet gösteren EFSANE KONSOL yetkilisi Mehmet Şeker herkesi bu kaçırılmaması gereken kampanyaya davet ediyor. 

Sony Interactive Entertainment, her yıl aynı dönemde yapılan “Days of Play” kampanyasını bu yaz da tekrarlıyor. Days of Play indirimleri kapsamında birçok konsol, oyun ve aksesuar, 17 Haziran tarihine kadar indirimlerle oyun severlerle buluşacak. Kampanyaya özel sınırlı sayıda üretilen, koyu gri renginde metalik gövde tasarımıyla ve PlayStation‘ın ikonlaşmış Üçgen, Yuvarlak, Çarpı, Kare sembollerinin metalik gümüş renkli işlemesiyle dikkat çeken PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol da bu tarihten itibaren satışta olacak. 
 
Kampanya kapsamında  Mersin Medya takipçilerine özel indirimler yapacağını bildiren Mehmet Şeker, Ayrıca gelecek olan oyun tutkunlarına büyük sürprizlerinin olduğunu vurguladı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here