DEFNE BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM GÜZEL “İLÇEMİZE HASTANE KAZANDIRILMASIYLA İLGİLİ OLARAK ÇALIŞMALARA ARALIKSIZ DEVAM EDİYORUZ”

0
8

Geçtiğimiz günlerde Hatay Valisi Rahmi Doğan’la ilçenin sorunları hakkında görüşme yapan Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel yaptığı görüşmeyle ilgili olarak kamuoyuna bilgi verdi.

“Sayın Valimiz Rahmi Doğan’la yaptığımız görüşmenin ana başlığı Defne ilçemize Devlet Hastanesi kazandırılması oldu.

Teknik birimlerimizce hastane için uygun alan tespit edilmiş bu bilgi il sağlık müdürlüğü ve İl Tarım ve Orman müdürlüğümüzle paylaşılmıştır. Sayın valimizin görüşleri alınarak İl sağlık Müdürlüğümüzce Defne Devlet hastanesi ile ilgili yazışma bakanlığa gönderilmiştir.

Belediyemizce önerilen alanın kabul görmesiyle Devlet Hastanesinin yapımıyla ilgili önemli bir adım tamamlanmış olacaktır.

İlçemize Devlet Hastanesi kazandırılmasıyla ilgili olarak sürecin her anında himayesini eksik etmeyen Sayın Valimiz Sayın Rahmi Doğan’a, Çözüm odaklı kurumlar arası iş birliği yapan İl Sağlık Müdürümüz Sayın Mustafa Hambolat ve İl tarım ve orman müdürümüz sayın Ergün Çolakoğlu’na ilçemiz adına teşekkür ediyorum.”Bizi desteklemek için; 

>Şahit olduğunuz haberleri habercizgi@gmail.com ‘a veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımız iletebilir, 

>Sosyal medyada takip edebilir, paylaşabilir, beğeni ve yorum yapabilirsiniz. 

• İnstagram: haber_cizgi https://instagram.com/haber_cizgi 

• Facebook: habercizgi https://www.facebook.com/habercizgi/ 

• Twitter: haber_cizgi https://twitter.com/haber_cizgi
Tüm ilginiz ve destekleriniz teşekkürler…


adana ahmetverde alisamiyen ankara Azerbaycan Beşiktaş cimbom corona coronavirüs deprem dünyadanhaberler ekonomi fenerbahçe Galatasaray Gaziantep gs gündem haber habercizgi instagram izmir korona koronavirüs magazin makale mersin mersinhaber moda ortadoğu ortadoğuhaberleri saglık salgın sağlık siyaset sondakika sondakikahaber spor suriye tv türkiye ultraslan virüs yks ÇİN İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here