AHMET HAKAN’IN CİHAN EKŞİOĞLU ARŞİVİ AÇILDI

0
33

Ahmet Hakan’ın Sedat Peker’in “‘FETÖ borsası’nı kuranlardan biri” dediği Cihan Ekşioğlu’nu 25 Ağustos 2019 tarihli yazısında övdüğü ortaya çıktı.
Suç örgütü lideri Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu’na koruma ekibi verdiğini ve ‘FETÖ borsası’nı kuranlardan birinin Cihan Ekşioğlu olduğunu iddia etmişti. Hürriyet’in Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ın 25 ğustos 2019 tarihli yazısında Ekşioğlu’na “hayvan gibi bir karizma” övgüsü yaptığı ortaya çıktı.

Hakan yazısında şu ifadeleri kullandı:

“BİR ARKADAŞI VAN DAMME! BİR ARKADAŞI SEAGAL!

CİHAN Ekşioğlu… Turizmden savunma sanayiine bir sürü işi olan bir işadamı… Enteresan özellikleri var. En enteresan özelliği ise şu: Van Damme ve Steven Seagal’in yakın dostu… Ailecek görüşüyorlar, sürekli temas içindeler…

Cihan Ekşioğlu açısından bugünün gençlerinin diliyle söyleyecek olursak “hayvan gibi bir karizma” söz konusu yani…

Bu arada bir not: Cihan Ekşioğlu, Van Damme’ın son filminde rol alacakmış… Öyle “arkadan geçen adam” rolünde falan değil ha! Filmin esaslı rollerinden biri olacakmış rolü…”

Hakan’ın Cihan Ekşioğlu yazısı

CİHAN EKŞİOĞLU KİMDİR?
Ordu’nun Mesudiye ilçesinde 1979 yılında dünyaya gelen Cihan Ekşioğlu, ekonomist ve araştırmacı olarak meslek hayatına atıldı. EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cihan Ekşioğlu, aynı zamanda İstanbul Yapı, CEMD Defence, CEMD Technology, ICE Defence Savunma Teknolojileri ve Martebd INC şirketlerinin sahibi.

Bodrum’daki projelerini tamamlayan EKBA Holding’in, Torbalı’da, Kağıthane’de ve Fikirtepe’de kentsel dönüşüm projelerine devam ettiği biliniyor.

Katerina Ekşioğlu ile evli olan Cihan Ekşioğlu’nun bir kızı bir de oğulu var.

NE OLMUŞTU?
Suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter üzerinden “Bugünkü misafirimiz Cihan Ekşioğlu” diyerek birçok yeni iddiada bulunmuş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun EKBA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Ekşioğlu’na koruma ekibi verdiğini ve ‘FETÖ’ borsasını kuranlardan birinin Ekşioğlu olduğunu iddia etmişti.Bizi desteklemek için; 

>Şahit olduğunuz haberleri habercizgi@gmail.com ‘a veya aşağıdaki sosyal medya hesaplarımız iletebilir, 

>Sosyal medyada takip edebilir, paylaşabilir, beğeni ve yorum yapabilirsiniz.

• Instagram: haber_cizgi https://instagram.com/haber_cizgi 

• Facebook: habercizgi https://www.facebook.com/habercizgi/ 

•Twitter:haber_cizgi https://twitter.com/haber_cizgi
Tüm ilginiz ve destekleriniz teşekkürler…


adana ahmetverde alisamiyen ankara Azerbaycan Beşiktaş cimbom corona coronavirüs deprem dünyadanhaberler ekonomi fenerbahçe Galatasaray Gaziantep gs gündem haber habercizgi instagram izmir korona koronavirüs magazin makale mersin mersinhaber moda ortadoğu ortadoğuhaberleri saglık salgın sağlık siyaset sondakika spor sporhaberleri suriye tv türkiye ultraslan virüs yks ÇİN İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here