YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİLERİNİN BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ HESAPLARA YATMAYA BAŞLADI

0
41

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencileri için müjdeli haberi verdi. Burs ve kredi ödemelerinin bugün başladığını belirten Bakan Kasapoğlu, ödemelerin 10 Ağustos’a kadar kimlik numarasına göre yapılacağını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerine ağustos ayı burs ve kredi ödemelerinin bugün itibarıyla başladığını bildirdi.

KİMLİK NUMARASINA GÖRE YAPILACAK YATIRILACAK

Bakanı Kasapoğlu, yaptığı açıklamada, burs ve kredi ödemelerin öğrencilerin hesaplarına, 10 Ağustos’a kadar T.C kimlik numarasının son numarasına göre yapılacağını ifade etti.

KİM NE ZAMAN ALACAK?

TC kimlik numarasının sonu “0” olanlar bugün, “2” olanlar 7 Ağustos, “4” olanlar 8 Ağustos, “6” olanlar 9 Ağustos, “8” olanlar 10 Ağustos’ta ödemelerini alabilecekadana ahmetverde alisamiyen ankara Azerbaycan Beşiktaş cimbom corona coronavirüs deprem dünyadanhaberler ekonomi fenerbahçe Galatasaray Gaziantep gs gündem haber habercizgi instagram izmir korona koronavirüs magazin makale mersin mersinhaber moda ortadoğu ortadoğuhaberleri saglık salgın sağlık siyaset sondakika spor sporhaberleri suriye tv türkiye ultraslan virüs yks ÇİN İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here