Renault Clio Eylül fiyatları yüz güldürüyor

0
17

Otomobil sektöründeki güçlü isimlerden biri olan Renault, ÖTV indirimi sonrasında Clio fiyatlarını iyice aşağı çekti. İşte detaylar.
Renault Clio Eylül fiyatları yüz güldürüyor. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde ÖTV tarafında bazı değişiklikler yapılmıştı. Yeni ÖTV matrahları sonrasında pek çok otomobilin baz versiyonunda önemli indirimler gerçekleşti. Bu indirimlerden en çok nasiplenen otomobil ise şüphesiz Clio oldu.

Hali hazırda Türkiye’de en çok satan binek araçlardan biri olan Clio’nun fiyatları, yeni ÖTV matrahlarından sonra önemli derecede düştü. Hali hazırda en uygun Clio’nun fiyatı 169.900 TL’ye kadar düşmüş durumda. Fakat bayi özelinde bu fiyatın bir tık daha düşeceğini ön görebiliriz.


Tabi ki söz konusu Clio olduğunda en dolu modelde dahi pek çok ekstra alabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Keza Icon paketi aldığınızda dahi full donanıma ulaşabilmek için yaklaşık 30 bin TL’lik harcama yapmanız gerekiyor. Tabi ki bunlar liste fiyatları. Yine daz önce dediğimiz gibi bayi fiyatları bir tık daha değişken olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here