Google Drive yepyeni özellik sayesinde hayat kurtaracak

0
13

Google Drive yepyeni özellik sayesinde kullanıcılarına önemli bir çözüm sunacak. Uzun bir süredir böyle bir çözüm bekleniyordu. Hadi gelin konuyla alakalı merak edilen bütün detaylara birlikte bakalım.

PDF, fotoğraf ve Microsoft Office belgeleri Google Drive yepyeni özellik sayesinde çok daha aktif bir kullanım sunacak. Bu uygulamayı kullanan kişiler genellikle çevrimiçi olma zorunluluğuna isyan ediyordu. Sürekli olarak internet erişiminin bulunması mümkün değil. İşte tam da bu nedenle kullanıcılar çevrimdışı kullanma imkanının gelmesini istiyordu.

Yapılan çalışmalar sonucunda Google son derece önemli bir özellik eklemeyi başardı. 2019 yılının başlarında Google Drive platformu için çevrimdışı erişim özelliği test edilmişti. Şimdi ise beta süreci tamamlandı ve aktif olarak kullanıma sunuluyor. Böylece kullanıcılar çevrimdışı olsa bile Drive uygulamasını açabilecek.

Google Drive yepyeni özellik internet zorunluluğunu bitirecek

Google Drive web sürümünde çevrimdışı modun kullanıma sunulduğu söylendi. Yeni özellik sayesinde tüm dosya türleri internet bağlantısı olmasa bile erişilebilir hale geldi. Böylece kullanıcılar internetin olup olmamasına bakmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here