Vitor Pereira ile geleceğin Fenerbahçe’si kuruluyor

0
19

Transferde en fazla 25 yaşındaki oyuncuları alan sarı lacivertlilerde, 16 yaşındaki Arda dahi şans bulmaya başladı.

Başkan Ali Koç’un her fırsatta dile getirdiği ‘genç ve Avrupalı scout ekiplerinin takip ettiği Fenerbahçe’ hayali, teknik direktör Vitor Pereira’nın ellerinde şekilleniyor.

Geçen sezon ara transferde başlatılan ‘gençlik aşısı’ projesi kapsamında ilk olarak 23 yaşındaki Szala’yi renklerine bağlayan sarı lacivertliler, ardından aynı yaştaki Osayi-Samuel’le anlaştı.

Brezilya – Arjantin maçında sınır dışı krizi yaşandı Olaylar sonrası maç askıya alındıBrezilya – Arjantin maçında sınır dışı krizi yaşandı! Olaylar sonrası maç askıya alındı
Yaz transfer döneminde de bu politikada ısrar eden Fenerbahçe, 23 yaşındaki Rossi, Berisha, 24 yaşındaki Kim, Crespo ve 25 yaşındaki Meyer’i kadrosuna kattı.

Ayrıca, geleceğe dönük alınan 19 yaşındaki Çağtay ile 16 yaşındaki Arda, 17 yaşındaki Melih, 18 yaşındaki Fatih ve 21 yaşındaki Ferdi, Berke ile Fenerbahçe geleceğe daha güvenle bakıyor.

Brezilya – Arjantin maçında yaşanan kaos sonra Lionel Messiden tepkiBrezilya – Arjantin maçında yaşanan kaos sonra Lionel Messi’den tepki
Şu an kadroda bulunan 27 futbolcunun yaş ortalaması 25.3 olurken, bazı maçlarda bu rakam 24’e düşüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here