Oppo Find X3 Pro Photographer Edition geliyor

0
29

Oppo’nun Kodak ile birlikte geliştirdiği X3 Pro Photographer Edition için geri sayım başladı. İşte telefon ile ilgili tüm detaylar.

Oppo Find X3 Pro Photographer Edition geliyor. Akıllı telefon pazarındaki öncü isimlerden biri olan Oppo en iyi kameraya sahip akıllı telefonu için kolları sıvadı. Kısa bir süre önce Oppo’nun Kodak ile iş birliğine gideceğini zaten öğrenmiştik. Hali hazırda akıllı telefon piyasasındaki pek çok isim çeşitli markalarla iş birliği yaptığı için bu çok da şaşırtıcı değil.

Bilindiği üzere Huawei Leica, Vivo ise Zeiss ile iş birliği içerisinde. Hatta Zeiss daha önceden de Nokia ile iş birliği içerisindeydi.  Oppo da uzun süredir yeni bir partner arayışı içerisindeydi. Sonuç olarak bu partner Kodak oldu.

İki ismin birlikte çıkaracakları ilk telefon ise Oppo Find X3 Pro Photographer Edition olacak.- Reklam –

Oppo Find X3 Pro Photographer Edition geliyor

Oppo’nun Kodak ile birlikte geliştireceği model pek çok açıdan Find X3 Pro ile aynı olacak. Yani arada önemli bir fark bulunmayacak. Teknik özelliklerinden, yazılım tarafına kadar iki model arasında fark olmayacak.

Oppo Find X3 Pro Photographer Edition sizlerin de tahmin edebileceği üzere kamerasıyla ön plana çıkan bir model olacak. Telefonun nasıl bir kamera performansına sahip olacağı ise şimdilik merak konusu. Fakat Oppo’nun şimdiye kadar ki en iyi kameraya sahip modelinin geldiğini söylemek çok da yanlış olmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here