MacBook Pro çıkış tarihi ortaya çıktı: Sevinmeye başlayabilirsiniz

0
26

MacBook Pro çıkış tarihi kesin olarak ortaya çıkmaya başladı. Hadi gelin hem çıkış tarihine hem de diğer detaylara birlikte göz atalım.
Dünyanın en büyük teknoloji devleri içerisinde yer alan Apple, MacBook Pro çıkış tarihi ile ilgili bazı konularda eleştiri alıyor. Şirket yeni etkinlik ile birlikte ürünlerini kullanıma sunacak. Yılan hikâyesine dönmeye başlayan cihazın çıkış tarihi sızıntı ve söylentiler ile birlikte kesinleşiyor.

Apple genellikle kendi ürünleri hakkında sızıntıların ortaya çıkmasını seviyor. Şirket böylece bedavadan kendi reklamını yapmış oluyor. Elbette Apple için reklama ihtiyaç duymadığını düşünebilirsiniz. Ancak bu tür iddialar sosyal medyada dolaşınca ürünler daha fazla heyecan uyandırıyor. Gelen son detaylara göre önümüzdeki ay ürün tanıtımı yapılacak.


Mark Gurman isimli bir analist tarafından yapılan açıklamalara göre şirketin sunacağı bu cihaz kısa bir süre içerisinde kullanıcılarla buluşacak. iPhone 13 serisinin özellikleri ve tarihi konusunda doğruluk payına sahip açıklamalara yer veren ünlü analist bu defa MacBook Pro için konuştu.

Yaptığı açıklamalara bakılırsa önümüzdeki ay bu cihaz tanıtılacak. M1X destekli olması beklenen cihaz için geri sayım başladı. Kasım ayında düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılması beklenen cihazın açıkçası çok fazla değişikliğe sahip olacağını söyleyemeyiz. Sadece M1 işlemci değişik bir detay olarak kalacak.

Apple’ın, HDMI ve SD kart yuvası gibi bağlantı özelliklerini destekleme ihtimali bulunuyor. Ancak bunun şimdilik sadece söylenti olduğunu belirtelim. Henüz konuyla ilgili net açıklamalara yer verilmedi. Peki sizce yeni MacBook Pro modelinde daha başka ne tür özellikler kullanılmalı? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here