2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı!

0
36

Japonya merkezli otomotiv üreticisi Honda’nın D segmentinde yer alan modeli Yeni Accord Türkiye pazarına geliyor.

2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı! 16 Ekim’de Honda Showroomları’nda görücüye çıkacak olan modelin Türkiye satış fiyatları da belli oldu. Uzun zamandır Türkiye pazarında bulunmayan otomobil severlerin merakla beklediği Honda 2021 Accord nihayet 16 Ekim’den itibaren Türkiye pazarına giriyor. Bugün yapılan bir lansmanla Türkiye’de satışa sunulacağı duyurulan Honda’nın en başarılı modellerinden olan Accord yeniden Türkiye’de otomobil severler için piyasaya sürülecek.

Yeni Accord ön kaputundan arka stop lambalarına kadar güçlü çizgilerle donatılmış kusursuz bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

Geniş iç kabini, alçak oturma pozisyonu sağlayan 2021 Yeni Accord sahiplerine sportif bir sürüş deneyimi yaşatacak.

2021 Honda Accord Türkiye fiyatı açıklandı!

Üstün Honda mühendisliği ile geliştirilen Yeni Accord’da, 190 PS güce sahip ve 260 NM tork üreten 1.5L VTEC turbo motor bulunuyor. Ayrıca araçta uzaktan çalıştırma özelliği yer alıyor.

Honda Sensing teknolojisi ile en gelişmiş güvenlik teknolojisi sunuluyor. Yeni Accord Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi, Şerit Takip Uyarı Sistemi, Şeritte Tutma Asistanı, Şerit Koruma Destek Sistemi ve Düşük Hızda Takip Özeliğine Sahip Uyarlanabilir Hız Sabitleyici özellikleri ile güvenli ve keyifli bir sürüş vaat ediyor.

Honda Accord 1.5 turbo benzinli motor 190 HP güç 260 Nm tork üretiyor. Bagaj hacmi 570 litre olan Yeni Accord’da Platin Beyaz, Meteor Gri, Kristal Siyah ve Kuvars Mavi olmak üzere 4 farklı renk gamı yer alıyor.

Yeni Honda Accord fiyat listesi

Honda Accord Executive

Fiyatı: 540.000 TL

Honda Accord Executive+

Fiyatı: 561.000 TL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here