Galaxy Fold 4 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

0
14

Samsung’un yeni nesil katlanabilir ekranlı modeline ilişkin yeni iddialar ortaya atıldı. İşte konuya ilişkin tüm detaylar.

Galaxy Fold 4 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung, kısa süre önce yeni nesil katlanabilir ekranlı modellerini tanıtmıştı. Yeni nesil Z Fold modelleri genel olarak kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı.

Samsung Z Fold 3 modelinde önemli bir yeniliğe gitmiş ve ekran altı kamera özelliğine yer vermişti. Bu özellik haricinde Z Fold 3 ile S Pen desteği de seriye kazandırılmıştı. Peki yeni nesil Z Fold serisinde ne gibi yenilikler olacak?

Galaxy Fold 4 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı

Z Fold 3 modeli henüz yeni tanıtılmış olsa da şimdiden Z Fold 4 hakkındaki ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. Sizlerin de bildiği üzere Z Fold 3 modelinde parmak izi okuyucusu telefonun yan bölümünde yer alan güç tuşunun üzerine yerleştirilmişti.

Samsung bu yıl rekor satış rakamlarına ulaştı!

Z Fold 4 modelinde ise parmak izi okuyucusu ekranın altına yerleştirilecek. Yani başka bir değişle Galaxy Z Fold 4 modeli ekran altı parmak izi okuyucusuyla gelecek. Elbette bu ekran altı parmak izi okuyucusunun ne derece verimli olacağını telefon çıktığında görebileceğiz. Zira Z Fold serisinde farklı bir ekran türü kullanılıyor. Dolayısıyla bu ekranın altına parmak izi okuyucusu yerleştirmek, normal bir OLED ekrana oranla çık daha zor olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here