Golf fiyatları zirve yaptı! Yuh dedirten etiketler

0
19

Volkswagen yıl içerisinde kasasını yenilediği Golf’ün fiyatlarını arttırdı. Yükselen kur etkisiyle birlikte Golf’ün fiyatları da adeta zirve yaptı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.
Golf fiyatları zirve yaptı! Yuh dedirten etiketler. Uzun zamandır ülkemizde hizmet veren Volkswagen kısa süre önce yeni kasa Golf’ü Türkiye’de satışa sundu. Böylece yeni Golf Avrupa’da satışa sunulmasından kısa bir süre sonra Türkiye’ye de gelmiş oldu.

Şimdi gelelim yeni kasa Golf modellerinin yeni fiyatlarına. Son dönemde otomobil fiyatlarının yükseldiğini zaten biliyoruz. Nitekim bu trende yeni Golf modelleri de dahil olmuş.

Hali hazırda en pahalı Golf modelinin fiyatı 500.000 TL’ye kadar ulaştığını görüyoruz. Keza bir ara bu fiyatlar 400.000 TL seviyelerindeydi. Yani kaba taslak 100.000 TL’lik bir artışın olduğunu söyleyebiliriz.

Dürüst olmak gerekirse Golf fiyatları artık Passat ile yarışıyor diyebiliriz.

2021 model Golf Ağustos fiyatları cep yakıyor
Öte yandan bayilerdeki sıfır otomobil sayısı da artmaya başladı. Yani eskisi gibi sıfır otomobillerin alınıp liste fiyatından daha pahalıya satılması devri yavaş yavaş bitiyor diyebiliriz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri sıfır Golf fiyatlarıyla başbaşa bırakalım.

1.0 TSI 110 PS Manuel Impression

Fiyatı: 255.200,00 ₺

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here